«Черкаські Мавпи» — «Волиньбаскет». Прогноз Олександра Прошути

19:00/04 гру '15

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», продовжує прогнозувати матчі чемпіонату України з баскетболу та ділиться прогнозом на матч «Черкаські Мавпи» — «Волиньбаскет».

Єдиний матч п’ятниці в рамках Суперліги Фаворит-Спорт відбудеться в Черкасах – місцева команда прийматиме «Волиньбаскет». Не зважаючи на те, що в чемпіонаті вже стартувало друге коло, ці колективи зустрінуться вперше в сезоні.

«Мавпи» наразі посідають четверту сходинку турнірної таблиці, однак відстані між четвертою та сьомою не існує як такої. Черкащани невдало почали сезон, але на фініші кола змогли трохи покращити власне становище. «Волиньбаскет» залишається єдиною командою без перемог, хоча одразу в декількох зустрічах хлопці Дмитра Чайковського були близькі до цього. Особливо в матчі проти БК «Запоріжжя», долю якого вирішив перегляд відео-повтору.

Господарі перебувають в непоганій формі, але ігрові проблеми нікуди не поділися – в нападі не завжди є достатній рух м’яча, немає чіткого розподілу ролей. Захист – окрема тема, тому що менше 60 очок черкащани в сезоні пропустили лише раз. В середньому по сезону «Мавпи» пропускають 74,6 пункти за гру, відстаючи на десяток очок від тих, з ким вони повинні конкурувати за силою складу – «Кривбасом» та «Хіміком».

Букмекери дуже принизили атакувальний потенціал гостей – «Волиньбаскет» здатен накидати 60,5 очок у кільце «Мавп» навіть в гостях. Фора на цей матч також є дуже значною, але я би звернув увагу саме на тотал, враховуючи нестабільність захисту черкащан. То ж, сьогодні ставимо на тотал більше 60,5 очок у виконанні «Волиньбаскету» за букмекерською конторою Favbet.

Ординар: Виграш
«Черкаські Мавпи» — «Волиньбаскет»
04.12.2015 19:00 ЕЕТ
Суперліга Фаворит-Спорт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0