Чемпіонат світу. Переслідування. Жінки. Прогноз Олександра Золотогорського

11:30, 12 лют 2017
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський звертає увагу на жіноче переслідування на чемпіонаті світу з біатлону в Хохфільцені. В цій дисципліні, як завжди, багато варіантів для гри. Але в усьому розмаїтті вони з’являться вже напередодні самих перегонів.

Перегони рано вранці, тому змушений давати прогноз, користуючись обмеженим рядом порівнянь. Але розповім окремо трохи про свої очікування.

Про українок говорити важко. Чи стане Підгрушна марно напружуватися (хоча вона могла би піднятися)? Чи зможе Джима повернути собі точність в стрільбі? Чи втримається Меркушина серед топів? Чесно? Не знаю. Будемо вболівати.

Не може тричі поспіль завалити стрільбу одна з найкращих снайперок Пушкарчикова. І біжить же вона непогано. В будь-якому разі, порівняння з Екхофф – те, що треба. Чешка стріляє набагато швидше (і має нарешті почати стріляти точніше), і ногами норвежка багато не виграє. Стартують вони поруч – тут немає такої переваги, що варто брати до уваги. 1.8 на Пушкарчикову на Marathonbet.

Згоден з букмекерами: головний фаворит – Дальмайєр. Коукалова – неперевершена. Але на останньому колі вона таки програла німкені. І в контактній гонці Лаура матиме більше шансів. Так само, не вірю, що Габріела на такому рівні конкуренції зможе виграти дві гонки поспіль. Отже висновок простий: Дальмайєр вище Коукалової за 1.7.

Порівняння закінчилися. Ділюся очікуваннями. Мають опуститися Санфіліппо, Емоньє, певно Фроліна. Підніматиметься Домрачева, знову ж таки Пушкарчикова, Макаряйнен (непогане порівняння є проти Кузьміної, але коефіцієнт надто малий). Дорен і Шевальє мають нав’язати боротьбу за медалі (тут віддаю перевагу Марі, але в їхньому порівняння не такий цікавий коефіцієнт). В Хохфільцені важко стріляти, вітер поривчастий, не дуже передбачуваний – пам’ятайте про це. Трохи розчарований сезоном Вірер – не дуже в неї вірю в таку вітряну погоду. Кулеметний стиль стрільби може зіграти злий жарт.

Ординар: Програш
Чемпіонат світу
11:30/12 лют
Хохфільцен. Переслідування. Жінки
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Чемпіонат світу
11:30/12 лют
Хохфільцен. Переслідування. Жінки
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0