Чемпіонат Чехії. 30-й тур. Прогноз і експрес В’ячеслава Заховайла

18:00, 27 кві 2019

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав експрес на матчі «Яблонець» – «Банік» Острава, «Опава» – «Спарта» Прага і «Карвіна» – «Слован» Ліберець у 30-му турі чемпіонату Чехії.

Першим ділом хочу взяти домашню перемогу «Яблонця» над «Баніком». Команди борються за четверте-п’яте місце в турнірній таблиці. Клуб з Острави не дуже любить грати на виїзді, це більше домашня команда. Думаю, що «Яблонець» візьме гору над суперником.

У матчі «Карвіна» – «Слован» поставлю на нічию. Ліберецька команда зараз на ходу, травмованих немає. Вона бореться за потрапляння в першу шістку. Щоб виконати це завдання, необхідно зіграти принаймні внічию. Думаю, що так і буде. Тим паче «Карвіна» б’ється за збереження прописки в чемпіонаті Чехії. Хоча турнір буде продовжуватися в другому етапі, клубу потрібно набирати очки. Нічия дуже ймовірний результат.

У «Спарти» був спад. Зараз букмекери не вірять в столичний колектив і пропонують чималий коефіцієнт. Команда програла в минулому турі вдома «Карвіні», а потім зганьбилася в Кубку Чехії, тож потрібно реабілітуватися в очах уболівальників. Поєдинок проти «Опави» чудово підходить для такої місії.

Експрес: Програш
Чемпіонат Чехії. 30-й тур
18:00/27 кві
«Яблонець» – «Банік» Острава
Чемпіонат Чехії. 30-й тур
18:00/27 кві
«Карвіна» – «Слован» Ліберець
Чемпіонат Чехії. 30-й тур
18:00/27 кві
«Опава» – «Спарта» Прага
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0