Чемпіонат Чехії. 3-й тур. Прогноз і експрес В’ячеслава Заховайла

19:00/05 сер '18

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав експрес на матчі 3-го туру чемпіонату Чехії «Славія» Прага — «Опава», «Слован» Ліберець «Тепліце» та «Спарта» Прага «Словацко». Наш експерт вважає, що лідери не будуть втрачати очки.

Одразу хочу виокремити найпростіші матчі та взяти експрес з перемог «Славії», «Слована» та «Спарти».

У принципі, «Опава» – непростий суперник. Дебютант іще не набрав залікових пунктів у чемпіонаті Чехії. Зрозуміло, що команда не збирається просто лягати під суперника. Втім, «Славія» повинна перемагати вдома.

«Слован» традиційно дома переграє «Тепліце». Всяке бувало, але ця команда вкрай рідко набирає очки в Ліберці. «Слован» іще набирає оберти та формується, але вже демонструє надійну гру. Чемпіон, «Вікторія», вдома намучився з ним і переміг мінімально з дуже великими труднощами, як я прогнозував.

У «Спарти» змінився тренер. У четвер був матч у рамках кваліфікації Ліги Європи. Думаю, що команда буде максимально вмотивована та набиратиме очки.

Усі команди, які перерахував, зобов’язані перемагати. Ці лідери будуть вести між собою боротьбу та призові місця в чемпіонаті. Думаю, що на початку сезону ніхто не втрачатиме на рівному місці очки. Розв’язка буде тоді, коли в команд почнуться «англійські тижні» та потрібно буде розподіляти сили.

Раніше такого не було в Чехії, але зараз з’являється відчутна різниця між лідерами та аутсайдерами першості. Не скажу, що прірва, але різниця колосальна. Така ситуація починає мені нагадувати український чемпіонат зразка шестирічної давності.

Лідери регулярно підсилюються, адже мають хорошу матеріальну базу, збільшуючи різницю в класі порівняно з рештою клубів. Наприклад, «Славія» і «Вікторія» скуповують усю талановиту молодь країни. Лише в однієї «Спарти» 90 гравців в оренді. Чехія починає розвиватися за українським сценарієм. Різниця лише в тому, що клуби фінансуються не завдяки олігархам, а з боку великих компаній.

Експрес: Програш
Чемпіонат Чехії. 3-й тур
19:30/3 сер
«Славія» Прага — «Опапа»
Чемпіонат Чехії. 3-й тур
18:00/4 сер
«Слован» Ліберець — «Тепліце»
Чемпіонат Чехії. 3-й тур
19:00/5 сер
«Спарта» Прага — «Словацко»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0