Чемпіонат Англії з регбі. «Лондон Айріш» – «Нортгемптон Сейнтс». Прогноз Вадима Скічка

16:30/26 гру '15

Журналіст «2+2», експерт «Рейтинга Букмекерів» Вадим Скічко поділився прогнозом на матч чемпіонату Англії з регбі, в якому протистоятимуть «Лондон Айріш» і «Нортгемптон Сейнтс».

Англійська регбійна Прем’єр-ліга теж має свій «Boxing Day», як і футбольна. Одразу ж після католицького Різдва відбудеться три гри регбійної АПЛ.

Я ще жодного разу не прогнозував ігри за участі «Лондон Айріш», тож спробую це зробити. «Ірландці» – абсолютний аутсайдер першості. Шість ігор – шість поразок. Вони однаково невдало грають вдома та на виїзді. «Нортгемптон» теж не вирізняється стабільною грою на виїзді поступившись слабшим від них «Ворчестер Воріорз» та «Сейл». Але «Айріш» відверто провалюють сезон у АПЛ і ризикують вилетіти за підсумками сезону, якщо не почнуть набирати очки. Наразі саме «Лондон Айріш» є найслабшою командою ліги.

Хороші новини з табору команди з Нортгемптона: після пошкодження до основи повертається хукер Ділан Хартлі, який буде капітаном у грі з «Лондон Айріш». Також у складі гостей буде один з лідерів ліги за набраними очками – флай-хав Стівен Майлер.

Переможці торішньої «регулярки» «Нортгемптон» вирізняються майже бездоганною обороною. Проти них здійснили лише 5 спроб у 6 матчах. Кращі показники лише у нинішнього лідера – «Сараценс». Проти них здійснили 4 спроби. Для порівняння – у шести іграх проти «Лондон Айріш» суперники спромоглися на 24 спроби!

Очікую суттєвої переваги гостей, а тому рекомендую грати їхню перемогу з форою. Проаналізуймо шість поразок господарів з урахуванням фори. Домашні: «Воспс» +18, «Бат» +31, «Лестер» +12. Виїзні: «Арлекін» +31, «Сараценс» +10, «Ексетер» +27. Вловили динаміку? А на «перемогу «Нортгемптона» з форою -11» William Hill пропонує коефіцієнт 1,91. Очевидно букмекери орієнтуються на невдалу гру «Святих» на виїзді. Спробуємо вловити цю їхню неуважність.

Як додаток можна взяти «перемогу «Нортгемптона» у другому таймі з форою -6» за ті ж 1,91 на William Hill. З шести попередніх поразок «Айріш» ця фора у другому таймі спрацьовувала у п’яти!​

Ординар: Програш
«Лондон Айріш» - «Нортгемптон Сейнтс»
26.12.2015 16:30 ЕЕТ
Чемпіонат Англії з регбі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Ординар: Програш
«Лондон Айріш» - «Нортгемптон Сейнтс»
26.12.2015 16:30 ЕЕТ
Чемпіонат Англії з регбі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0