«Челсі» – «Ювентус»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 23 лис 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Ліги чемпіонів «Челсі» – «Ювентус».

«Ювентус» змушений зосередитися на поліпшенні справ на внутрішній арені, адже цього календарного року вже виконав завдання в єврокубках. Заключні два матчі на груповій стадії – це відмінна нагода для тренерського штабу відхилитися від основних побудов і дати волю експериментам і додатковим награванням. Це зовсім не означає залучення кадрових резервів. Якраз ні.

«Стара синьора» награватиме основних, яким ще до кінця не вдалося поставити на рейки футбол Аллегрі. У суперника точно не менше, а то і більше ресурсів для ведення боротьби на кілька фронтів. Впевненість від переможної ходи Прем’єр-лігою перекладається і на інші турніри. Думаю, у вівторок чинний переможець ЛЧ вирішить свої турнірні питання у групі, і зробить це впевнено.

Виграй 5 тисяч гривень за прогноз у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів
22:00/23 лис
«Челсі» – «Ювентус»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
27
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі