«Челсі» — «Славія». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

22:00, 18 кві 2019
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч «Челсі» — «Славія» у чвертьфіналі Ліги Європи. На думку експерта, британці переконливо здобудуть перемогу над чехами.

У чехів немає шансів, вони програють. Однозначно. Тим паче рахунок 1:0 – доволі слизький. Обов’язково спрацює самолюбство англійських гравців.

«Славія» в Празі добре грала та не давала грати супернику. У «Челсі» всі були злі після поєдинку. За великим рахунком, лише фортуна допомогла англійцям виграти. За статистикою, гра була рівна.

Впевнений, що «Челсі» після такого важко виїзду захоче покарати нахабного опонента. Саррі теж був злий як собака після першого матчу. Його «опустили» як тренера. Італієць не «прочитав» «Славію». Чехи зіграли відмінного, ніхто не чинив такого опору «Челсі».

Зрозуміло, що кожен гравець «Челсі» на три-п’ять голів сильніший та кращий за будь-якого футболіста «Славії». Англійська команда має заслужено розірвати чеський клуб вдома. Я ставлю на те, що «Челсі» виграє з форою (-1,5). Буде щось на кшталт 2:0, 3:1… У футболі дива трапляються тільки до певного моменту.

Ординар: Програш
Ліга Європи. Плей-оф. Чвертьфінал. Матч-відповідь. Перша гра - 1:0
22:00/18 кві
«Челсі» — «Славія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0