«Челсі» – «Славія». Прогноз і ставка Івана Громікова

22:00, 18 кві 2019

Прогнозом на матч Ліги Європи «Челсі» – «Славія» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий шоу «Камонплей!» на радіо «Остання Барикада» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Перемога «Челсі» у Празі була складною, але зараз команда Мауріціо Саррі може відчувати себе більш-менш впевнено. Лондонці не створили великої кількості моментів біля воріт аутсайдерів у першій грі, а ті, в свою чергу, не були великою проблемою для захисту «Челсі».

Вдома «Челсі» грає краще, але я очікую побачити досить обережний футбол з боку обох команд. «Славія» добре організована, і навряд чи вона дозволить господарям влаштувати шоу. Та й «Челсі» зараз занадто не впевнений в собі для такого. Думаю, перемога господарів відбудеться, але буде не більш переконливою, ніж у першій грі. Все вирішать епізоди, в яких господарі продемонструють вищий індивідуальний клас.

Мені подобається варіант «Челсі» виграє 1:0, 2:0 чи 2:1». Його дають дають з коефіцієнтом 2.55.

Ординар: Програш
Ліга Європи
22:00/18 кві
«Челсі» – «Славія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
12
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0