«Челсі» — «Сканторп». Прогноз Івана Громікова

16:00/10 січ '16

Прогнозом на матч третього раунда Кубка Англії між «Челсі» та «Сканторпом» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, екс-редактор відділу британського футболу на сайті football.ua, нині постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів».

Ми всі полюбляємо кубкові казки, але я не очікую однієї з них на «Стамфорд Брідж». У гості до «Челсі» приїздить середняк Ліги 1 «Сканторп», але команда Гуса Хіддінка серйозно налаштована на цю гру. Голландець виграв Кубок Англії з «Челсі» сім років тому, і зараз він теж виділяє турнір, як важливий для команди, яка не має майже ніяких перспектив в чемпіонаті.

«Челсі» має виставити на цю гру серйозний склад. Це важливо як з точки зору результату проти команди Марка Робінса, так і підтримання нинішньої форми. Чемпіони виглядали дуже добре в матчі з «Крістал Пелес» — лондонці, здається, скинули психологічний тягар, і це мало серйозний ефект на Дієго Косту та Сеска Фабрегаса. Обидва мають вийти в старті та забезпечити «Челсі» впевнену перемогу. Можливо, навіть розгромну.

Давати фору, яка може злетіти при обставинах, я не буду, тому запропоную ставку на те, що «Сині» виграють як перший, так і другий тайм. На це пропонують коефіцієнт 1.95.

Ординар: Виграш
Кубок Англії
16:00/10 січ
«Челсі» — «Сканторп»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0