«Челсі» – «Манчестер Сіті»: прогноз і ставка. Чорна смуга Лемпарда ще не завершилася

18:30, 03 січ 2021
Не без втрат «Містяни» відправляються в Лондон за трьома очками.

Центральний матч уїк-енду відбудеться в найближчу добу. Обидві команди будуть горіти бажанням почати рік з перемоги та більш високі шанси на думку букмекерів мають гості, з чим не можна не погодитися.

«Сині» провалили грудень місяць, примудрившись програти всі три гостьові зустрічі. Поразка від «Канонірів» була аж надто болючою. Команда стала частіше допускати помилки в оборонних порядках, криза в атакуючій лінії на обличчя. Вернер і Хавертц на відвертому спаді і не стане подивом, що обидва не вийдуть в старті в майбутньому поєдинку.

У Гвардіоли проблеми іншого характеру, кадрові. Через виявлені позитивні тести не зіграють Едерсон, Уокер та Жесус. Якщо втрата останнього не суттєва, забивати є кому і без бразильця, то ось відсутність основного стража та флангового захисника надає певні шанси нападу господарів.

У світлі останніх результатів, відступати «Пенсіонерам» нема куди. Лемпарду необхідно давати результат і як мінімум кадровими втратами суперника в обороні вони користуватися повинні. У гол «Челсі» вірю, але в той же час вважаю, що «Ман Сіті» заб’є більше.

За моделлю xG «Містяни» в нинішньому сезоні не дорахувалися п’яти забитих, що відповідно позначилося й на недонабранних балах. Припускаю, що заповнювати прогалини вони будуть вже в майбутньому матчі. На відміну від «Синіх», ігрового спаду у гостей немає, час на відпочинок було більше. Головне, щоб не підкачала реалізація. Загальний підсумок залишиться за «Небесно-блакитними» – 2:1.

Ординар: Виграш
АПЛ
18:30/3 січ
«Челсі» - «Манчестер Сіті»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0