«Челсі» – «Лестер»: прогноз і ставка Олексія Андронова

22:00, 19 тра 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Челсі» – «Лестер» у 27-му турі Англійської прем’єр-ліги сезону-2021/22.

Матч АПЛ, причому досить цікавий, хоча прямого турнірного значення не має. Але для «Челсі» зараз будь-яка домашня гра важлива, щоб показати вболівальникам певний оптимізм, що подальше життя клубу виглядає досить цікавим, як вони самі гадають.

Думаю, що «Челсі» – фаворит, так само думають і букмекери. Тому ставку знаходити досить складно, у тому числі з урахуванням тоталів. Але, мені здається, «Челсі» у цій грі має проявити себе якнайшвидше — як господар поля та ситуації.

Виберу варіант – «перемога «Челсі» в першому таймі» з коефіцієнтом 1,86. Думаю, команда Тухеля не відкладатиме справу в довгу скриньку, а займеться справою із самого початку.

Коефіцієнт впевненості – 7 за 10-бальною системою.

Ординар: Програш
АПЛ
22:00/19 тра
«Челсі» - «Лестер»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
289
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі