Чехія – Україна: прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 08 вер 2021
Товариський матч під кінець міжнародної паузи. Гра не має жодної мети окрім ознайомлення з найближчими резервами, тому тренери експериментуватимуть. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко вважає, що поєдинок у Пльзені виявиться результативним від обох збірних.

У цій грі ми точно побачимо дебюти. У складі України вперше за «Жовто-синіх» можуть зіграти Різник, Корнієнко, Сирота, Качараба, Булеца та Кочергін. У Чехії ймовірних дебютантів менше, але вони теж є. Нгуєн, Сачек, Гавел. Коли на полі чимало нових облич про якусь зіграність годі й казати. Особливо це має бути помітно в обороні. Там, до речі, найбільша кількість новачків у складі обох команд.

Чехам дуже потрібна перемога у цій грі. Річ у тім, що для них стадіон у Пльзені неймовірно успішний – 7 матчів і 7 перемог. Після поразки без забитих м’ячів від Бельгії чехам точно потрібно перезавантажитися. Саме тому на зустріч з Україною Ярослав Шилагвий викликав вісьмох нових гравців. Десять років минуло відтоді як Чехія востаннє обігрувала Україну, тож господарі поля точно наполегливо атакуватимуть. Водночас команда Олександра Петракова привчила, що вона теж любить грати уперед. Тож чому би у грі в якій нема тиску відповідальності за результат не зіграти розкуто та привабливо?

Ординар: Виграш
Товариський матч
21:45/8 вер
Чехія - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі