Чехія – Україна: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

21:45, 08 вер 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на товариський матч збірних Чехія – Україна.

Зважаючи, що в збірній України залишилося всього три центральних оборонці, сумніваюся, що Олександр Петраков вирішить грати в три стопери. За логікою простежується структура гри з вінгерами, в чотири захисники, ромбом у центрі та одним нападником. Це буде дзеркальна схема збірної Чехії.

У центрі бачу трійку Макаренко – Зінченко – Шапаренко. Лівого вінгера зіграє Зубкова, правого – Караваєв. Попереду виступить Яремчук, можливо, Сікану довірять місце. Праворуч в обороні – Конопля, ліворуч – Соболь, у центрі Сирота та Качараба чи Кривцов. На воротах з’явиться Бойко.

У збірної Чехії теж є кадрові проблеми – вибуло 4-5 основних виконавців. Практично випали всі нападники.

Однак чехи матимуть певну перевагу. Ще до початку зустрічі суперник переважає за атлетизмом, за підборами біля воріт і за ростом. Отож потрібно побоюватися стандартів. Тим паче з огляду на те, що Бойко невпевнено грає на виходах.

Чехія гратиме перед своїми вболівальниками, тож прагнутиме реабілітуватися за поразку від Бельгії (0:3). До того ж Україна для Чехії – подразник. Я знаю, що Шилгавий розуміє всі можливі варіанти нашої збірної.

Суперник не підлаштовуватиметься під нас, а гратиме в свій футбол – нагнітатиме стандартами. Особливо зважаючи на те, що серед українців мало футболістів, які добре грають на «другому поверсі».

Я прогнозую напружений поєдинок, невидовищний. Розгрому не буде, але зроблю ставку на перемогу Чехії.

Ординар: Програш
Товариський матч. Збірні
21:45/8 вер
Чехія - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі