Чехія – Україна: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

21:45, 08 вер 2021
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на товариський матч збірних Чехія – Україна.

Сьогодні ми говоримо про контрольний матч, який пройде в Чехії. Тамтешня команда прийматиме збірну України. І це той поєдинок, де обидва тренери – і Олександр Петраков, і Ярослав Шилгавий можуть перевірити найближчий резерв.

Після того, як українська команда зіграла з Францією, я так думаю, що багато буде змін у стартовому складі. І у чехів також був дуже важливий поєдинок з командою Бельгії. Так що в цьому матчі, мені здається, ми десь навіть побачимо відкритий футбол. Тому що ті футболісти, які вийдуть на футбольне поле, гратимуть розкуто, їм потрібно доводити, що вони гідні місця у стартовому складі.

Так що в цьому поєдинку я відзначив би те, що й у чехів, і у нашої команди оборона далеко не безгрішна. Можливо навіть захист і нашої команди й чеської збірної матиме такий експериментальний характер. Тому я пропоную поставити на те, що обидві команди заб’ють у цьому матчі. Favbet пропонує на це досить непоганий коефіцієнт – 1,82.

Ставте лайки, підписуйтесь на «Рейтинг Букмекерів» на YouTube і всього вам найкращого!

Ординар: Виграш
Товариський матч
21:45/8 вер
Чехія – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі