Чехія – Туреччина: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 26 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Чехія – Туреччина.

Після того, як вчора Словенія зуміла взяти одне очко із Англією, кількість позитивний сценаріїв для команд групи «F» трохи зменшилось. Тепер нічия точно не дозволить пройти далі ні Чехії, ні Грузії, а отже їм треба перемагати. А от Туреччині теоретично може вистачити і мінімальної поразки, або обійти Угорщину (за умови, якщо Грузія не виграє).

Чехія дуже симпатично виглядала із Португалією і з Грузію, але зараз на їх рахунку лише одне очко. Втім, думаю і так до початку турніру всі розуміли, що вирішальним стане саме протистояння Чехії та Туреччини. Питання було лише в тому, хто підійде до цього у поул-позішені, і завдяки перемозі у першому турі це саме Туреччина.

А Туреччина – це зовсім не та команда, яка вміє сушити гру і грати на нічию. З одного боку маємо ситуацію, коли третій Тур Євро виходить не результативними і в перші три дні лише в одному матчі із 10 було забито більше 2 голів. З іншого боку, саме від цих команд я голів чекаю. Ризикну поставити на «тотал більше 2».

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група F. 3-й тур
22:00/26 чер
Чехія – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі