Чехія – Швейцарія: прогноз і ставка | На порядку денному статистичні тренди

21:45, 02 чер 2022
Другий ігровий день у Лізі націй відкриває протистояння в Празі, де місцевий ансамбль Ярослава Шилгавого проекзаменує підопічних Мурата Якіна.

Швейцарці абсолютно по ділу вважаються фаворитами поєдинку. «Наті» створили сенсацію у відбірному циклі, залишивши позаду себе діючих чемпіонів Європи в особі італійців, позбавивши тих поїздки на форум. Що було в другому сезоні даного турніру ми також чудово пам’ятаємо, з яким скандалом ця збірна залишилася серед еліти, витіснивши Україну завдяки технічній поразці нашої «жовто-синьої» дружини.

Чехи навпаки, впевнено взяли гору у своїй підгрупі та кваліфікувалися в лігу А. Дивлячись на всі наявні фактори, залишитися в елітному дивізіоні «народній команді» буде вкрай складно, адже крім сьогоднішнього опонента, у квартеті також присутні такі зубри як Іспанія та Португалія. Загалом, на дистанції не важко передбачити тернистий шлях колективу Шилгавого. Якщо не вдасться зачепитися в домашній зустрічі за очки проти номінально третьої команди групи, то розраховувати на подальші перспективи буде проблематично.

Нема бажання лізти у підсумковий результат й гадати переможця. Навіть без Шика на вістря атаки, Чехія здатна здивувати за рахунок дисципліни. Погляд пропоную кинути на один із статистичних трендів, який у переважній більшості випадків проходить в матчах за участю Швейцарії. Йдеться про верховий тотал кутових. Ще з часів крайнього Євро «Наті» запам’яталися як команда, котра асоціюється з корнерами. Стабільний верх у кожному матчі, причому з запасом. У відборі тенденція збереглася (тільки гостьовий матч проти Італії можна винести за дужки). Пропоную нічого не вигадувати й в конкретно взятому випадку та заграти саме цю пропозицію від букмекерів.

Ординар: Виграш
Ліга націй. Ліга А
21:45/2 чер
Чехія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
73
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі