Чехія — Чорногорія. Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

21:45, 10 чер 2019

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч кваліфікації на Євро-2020 між збірними Чехії та Чорногорії, який відбудеться в Оломоуці на стадіоні «Андрув». На думку експерта, команда Шилгави здобуде перемогу.

У збірній Чехії зараз непростий період. Команда повністю перебудовується. Чехи зараз дійшли до того покоління, коли немає футболістів. Молоді ще не підросли, а старі ще не тягнуть, а середня ланка взагалі випала з трамваю. Особливо це стосується ненадійного захисту. Травми лише додають проблем в центрі поля.

Команда будується. Для цього потрібно час. Тренерам необхідно більше зборів, аби привести все до ладу. З Болгарією було важко. Пропустили вже в дебюті зустрічі, проте змогли відігратися.

У Чехії є перспектива, проте команда лише ліпиться. Україна, приміром, уже давно грає в одному складі й зараз це дає результати. Чехія лише рухається до цього.

Думаю, що чехи будуть грати дуже обережно, тому що немає надійності позаду. Проте позитивна динаміка виступів дозволяє мені повірити, що Чорногорію збірна Чехії теж обіграє вдома. Можливо, мінімально, але обіграє.

Ординар: Виграш
Євро-2020. Кваліфікація. 4-й тур
21:45/10 чер
Чехія — Чорногорія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0