Чехія – Білорусь: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

21:45, 02 вер 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу 2022 року Чехія – Білорусь.

Чехи – великі фаворити, питань немає. Однак потрібно врахувати всі нюанси. Є проблеми в групи атаки. Не гратиме Шик, Патрік відбуває дискваліфікацію. В останньому матчі травмувався Кудела. Є питання стосовно лівого крайнього захисника. Збірна Чехії має певні кадрові негаразди.

Білорусь – андердог, однак Чехії не буде просто. Ярослав Шилгавий – досвідчений тренер, він знайде спосіб вийти з ситуації. Тим паче, що лідери Соучек і Цоуфал з «Вест Хему» здорові.

Гадаю, що матч буде проблематичним для чехів, однак вони переможуть. Розгрому не буде. Складно передбачити різницю в рахунку. Зроблю ставку, що Чехія виграє та не пропустить.

Ординар: Виграш
ЧС-2022. Кваліфікація
21:45/2 вер
Чехія - Білорусь
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Покращені коефіцієнти
0% маржа від БК Marathonbet
Маржа у ставках на спорт (також називається комісією) – це прибуток, який букмекер отримує з певного маркету. 0% маржа* означає, що букмекер не утримує комісію на відповідних маркетах і пропонує клієнтам вигідніші коефіцієнти.
33
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі