Чехія – Англія: прогноз і ставка. Стандарти – головна зброя проти «Левів»

22:00, 22 чер 2021
Третій завершальний тур групового етапу і знову ми на «Уемблі». Цього разу вступить на британську землю «Народна команда» Ярослава Шилгавого.

З високою часткою ймовірності, збірна «Трьох Левів» підійде до даного протистояння маючи в скарбничці максимум балів, а чехам же, майже напевно очки будуть необхідні як повітря.

У цьому контексті як не згадати те, що ці збірні грали між собою у відбірковому циклі на майбутній форум і обидві зустрічі кардинально відрізнялися один від одної. Надважливу роль відігравала саме турнірна мотивація.

Настрій англійців на стартові і завершальні ігри групового етапу істотно відрізняється, що само собою кардинально видозмінює структуру гри та підсумковий результат. За прикладом далеко ходити не треба. Якраз таки недавні два очних поєдинки між Англією і Чехією ідеально підходять.

Знищивши «Народну команду» в першому турі відбору (цілком ймовірно, що подібна доля чекає й на хорватів з шотландцями), «Леви», маючи беззаперечне лідерство в підгрупі, абияк відіграли матч в Празі.

Не беруся стверджувати, що чехи здатні повторити попередній успіх, але з тієї ж логіки випливає мінімум один забитий м’яч від Соучека і компанії. Вкотре скористатися свої козирем, тобто стандартними положеннями і грою на другому поверсі Чехія цілком собі здатна. А гол підопічних Саутгейта в рідних пенатах навіть не обговорюється й тому ставка на обопільне взяття воріт виглядає найбільш прийнятною.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро 2021 (2020)
22:00/22 чер
Чехія - Англія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
359
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі