Чехія – Англія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 22 чер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Євро 2021 (2020) Чехія – Англія.

Оцінювати Англію по останній грі – це однозначно несправедливо. В’язка гра проти Шотландії інакше і не могла складатись. Заруба, яка не завершилась перемогою, зате найбільший позитив, що і втрат не принесла. А у такій непоступливій боротьбі їх могло вистачати.

Найбільші проблеми і розчарування англійців нині в атаці – пов’язані вони із Кейном. Форвард не те, що без голів. А й особливо без серйозних моментів. Із цим потрібно щось робити, якщо хочеться дійти до фіналу. А такі амбіції у збірної трьох левів ясна річ, що є. Спробую ризикнути і поставити, що нарешті його прорве. Нападник такого класу найкраще може розібратися у ситуації, зробити висновки, поліпшити переміщення. А згодом зобов’язаний знайти свої моменти і забити в останньому матчі групової стадії.

Суперником виступить Чехія. Вона встигла довести, що недарма на Євро. Невипадковим був і успіх проти кельтів. Адже чехи згодом не поступилися у грі та у результаті і віцечемпіонам світу. І зрештою заслужено отримують статус учасників плей-оф. За складом вони значно програють англійцям. Відтак припущу, що програють і за рахунком на табло.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро-2020
22:00/22 чер
Чехія – Англія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
18
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі