«Буде/Глімт» – «Зоря»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 16 вер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Ліги конференцій «Буде/Глімт» – «Зоря».

Згадуючи дуелі українських клубів із норвезькими, в першу чергу згадуються в’язка боротьба, яка все ж зі скрипом, а завершувалася на нашу користь. Так і тепер є сподівання продовжити успішність протистоянь після поїздки до Скандинавії «Зорі».

У команди чимало проявляється проблем цього сезону. В більшій мірі вони пов’язані з колосальною зміною складу. Не хочу робити поспішних висновків, натякаючи, що не у кращий бік. Просто команді ще варто зігруватися.

Або ж десь корегувати власні тактичні побудови. З вірою у тренерський талант Скрипника бажаю луганцям вдало розпочати новий для себе турнір, в якому однозначно легше їм буде досягати результатів і розраховувати на вихід з групи.

Ординар: Програш
Ліга конференцій
22:00/16 вер
«Буде/Глімт» – «Зоря»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Покращені коефіцієнти
0% маржа від БК Marathonbet
Маржа у ставках на спорт (також називається комісією) – це прибуток, який букмекер отримує з певного маркету. 0% маржа* означає, що букмекер не утримує комісію на відповідних маркетах і пропонує клієнтам вигідніші коефіцієнти.
33
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі