«Бруклін Нетс» – «Міннесота Тімбервулвс». Прогноз Дмитра Донського

02:35/09 лис '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Бруклін Нетс» – «Міннесота Тімбервулвс» в регулярному чемпіонаті НБА. Зустріч відбудеться в ніч з вівторка на середу в «Барклайс-центрі» в Нью-Йорку. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі «Вовки» здобудуть впевнену перемогу.

Несподівано слабко в цьому сезоні почала грати «Міннесота Тімбервулвс». Хто тільки не говорив, що, ось, нарешті «Міннесота» зараз всім покаже, причому все і відразу. Нагадаю, що в команду прийшов тренер Том Тібодо, який отримав посаду і генерального менеджера. Крім того, в клубі підібрався дуже талановитий колектив, який складається переважно з молодих гравців, які готові на багато чого вже зараз. Однак, з реального стану речей ми бачимо лише одну перемогу в п’яти стартових матчах. Більш того, в останніх двох зустрічах, де «Вовки» програли спочатку «Наггетс», а потім і «Тандер» видна тотальна дезорганізація гри в захисті.

Саме в захисті, саме в тій області, де колись Тібодо зробив собі ім’я, отримавши прізвисько Гуру захисту. Так, від «Наггетс» команда отримала 48,1 відсоток з гри, а від «Тандер» – 52,3. Якщо дивитися ще уважніше, то поки команда Тібодо не вміє створювати трафік в трисекундній, від чого великі суперники відчувають себе досить розкуто в трапеції «Вовків». Зустріччю проти «Бруклін Нетс» команда продовжує виїзну серію, яка складається з трьох матчів. Якраз саме тут, в «Барклайс-центрі», потрібно починати вихід з того клінчу, в який «Міннесота» загнала себе на початку першості.

«Нетс» в цьому сезоні не хапають зірок з неба, проте, підопічні тренера Кенні Аткінсона вміють залізти під шкіру. Ось тільки Аткінсон ставить все більше на індивідуальну майстерність своїх баскетболістів. Якщо подивитися на ігри «Нетс» в цьому сезоні, то ні про яку ігрову книгу в нападі говорити не доводиться. Є окремі взаємодії між парами-трійками гравців, але щоб системно рухати м’яч, виводити когось на кидок, такого просто немає.

Крім того, «Бруклін» проводитиме другу зустріч без свого основного розігруючого Джеремі Ліна, який вибув через травму на кілька тижнів. Швидше за все, як і в минулому матчі, місце в стартовому складі тут займе новачок ліги Айзе Вайтхед. Крім того, потрібно сказати і про те, що керівництво клубу вислуховує зараз пропозиції по Бруку Лопесу. Думаю, що останні два фактори внесуть нехай і мізерну, але лепту в поразку «Брукліна». «Міннесота» ж виграє з різницею (-4) очка.

Ординар: Програш
Регулярний чемпіонат НБА
02:35/9 лис
«Бруклін Нетс» - «Міннесота Тімбервулвс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0