«Бруклін Нетс» – «Бостон Селтікс». Прогноз Дмитра Донського

02:30/05 січ '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Бруклін Нетс» – «Бостон Селтікс» в регулярному чемпіонаті NBA. Зустріч пройде в ніч з понеділка на вівторок в Нью-Йорку. Наш експерт вважає, що «Селтікс» візьмуть реванш за нещодавню поразку.

Декілька днів тому ці команди зустрічалися в Бостоні, і тоді «Нетс» здобули вельми несподівану, але хорошу перемогу – 97:100. В поточному регулярному чемпіонаті «Селтікс» та «Нетс» зустрічаються востаннє. В минулій грі «Бостон» програв завдяки, насамперед, прекрасній грі передньої лінії «Брукліна». Особливо лютував Брук Лопес, який набрав 30 очок і зробив 13 підбирань. Взагалі, Лопес проти «Бостона» зазвичай грає сильно: у цьому сезоні в трьох зустрічах серії в нього – 22.3 очки і 10.0 підбирань в середньому за гру.

Таким чином, тренеру Бреду Стівенсу варто поміркувати над тим, як нейтралізувати високого центрового з «м’якою кистю». В принципі, можна взяти будь-якого з чіпких гравців захисту, та змусити його працювати проти ударної руки Лопеса, інша в нього – практично завжди «мертва». Впевнений, що в майбутньому матчі Брук, якщо і досягне позначки в 20 очок, то при слабкому відсотку з гри.

У «Брукліна» травмований основний розігруючий Джаррет Джек, котрий пошкодив в минулому матчі коліно і вибув до завершення сезону. Таким чином, швидше за все, стартовим першим номером буде грати Шейн Ларкін. Цілком ймовірно, що він кілька разів втратить м’яч, оскільки його роль при виходах з лави запасних була дещо іншою, ніж у Джека. Таким чином, варто спробувати зіграти на перемогу «Бостона», причому успіх гостей може бути переконливим. Варто розглянути тріумф «Селтікс» з форою (-8.5) очок.

Ординар: Виграш
Регулярний чемпіонат NBA
02:30/5 січ
«Бруклін Нетс» - «Бостон Селтікс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0