«Бруклін» — «Бостон»: прогноз та ставка | «Нетс» скоротять рахунок у серії

02:00, 26 кві 2022
У четвертому матчі серії першого раунду плей-офф сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Бруклін Нетс» прийме «Бостон Селтікс».

«Бруклін»

Ключовий матч серії «Нетс» не зуміли виграти. Тепер історія повністю проти команди Неша, адже жодному колективу в НБА не вдавалося виграти серію, поступаючись по ходу 0-3. Та й серйозних перспектив поки і не простежується, тому що гра Кевіна Дюранта залишає бажати кращого. У третьому матчі лідер «Нетс» набрав лише 16 очок, зробивши 11 кидків з гри. Так мало Дюрант не кидав у плей-офф з фіналу конференції 2017 року. Не виключено, що у четвертій зустрічі Кевін все ж таки покаже свій рівень, але у глобальному плані «Бруклін» навряд чи здатний зупинити Тейтума і компанію. Дюрант в середньому за матч набирає по 22 очки при 36-відсотковій реалізації кидків з гри. Хоча б в одній зустрічі він має зіграти на своєму зірковому рівні.

«Бостон»

Після трьох перемог «Бостон» може дещо і розслабитися, адже попереду як мінімум матч у рідних стінах, де можна закрити серію, хоча напевно «кельти» намагатимуться зробити це зараз. Проте внутрішня мотивація явно буде нижчою, ніж у попередніх матчах, що може дещо послабити оборону зелених та дати можливість проявити себе Дюранту. Проте рівень гри Тейтума, Брауна і всієї «зеленої» братії вражає. Відмінна форма в регулярному сезоні поки що повною мірою трансформувалася і в плей-офф. З іншого боку, не віриться, що команда, в якій грає Дюрант, може програти в серії з рахунком 0-4.

Прогноз

У цій грі немає бажання грати з тоталами. Перемога «Брукліна» з форою (-2) за 2,07 здається цікавим варіантом на цю гру. Невелике зниження мотивації суперника все ж таки має позначитися на грі «Нетс».

Ординар: Програш
НБА. Плей-офф. 1-й раунд. 4-й матч
02:00/26 кві
«Бруклін» — «Бостон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі