«Брешія» – «Сампдорія». Прогноз і ставка Юрія Шевченка

19:00, 01 сер 2020
Прогнозом на матч Серії А «Брешія» – «Сампдорія» ділиться Юрій Шевченко, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», автор телеграм-каналу «ДжанлукаЛападула» і ведучий подкасту «Діти Папи Карло» про італійський футбол.

«Брешія» та «Сампдорія» програли три останні матчі чемпіонату, але причини невдалих серій різні. «Брешія» вилетіла, отже такі результати є наслідком провального сезону. «Самп» врятувалася і просто пішла у відпустку ще до закінчення сезону. Генуезці видали потужний відрізок після карантину і тепер мають заслужене право відпочити.

Отже у суботу відбудеться черговий товариський матч (наприкінці чемпіонату їх справді багато), результат якого не буде мати значення ні для кого з суперників. «Брешія» та «Сампдорія» останнім часом пропускають досить багато, тому можна припустити, що і цьому матчі голів вистачатиме.

«Обидві заб’ють і ТБ (2.5)» – ставка, що зіграла у чотирьох з останніх п’яти матчів «Брешії» та у трьох з останніх чотирьох матчів «Самп».

Ординар: Програш
Серія А
19:00/1 сер
«Брешія» – «Сампдорія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Бонуси за реєстрацію
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші* бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки і грати в улюблені ігри, в той час як в прогресбарі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0