Бразилія – Німеччина: прогноз і ставка Олексія Андронова

14:30, 22 лип 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч групового раунду олімпійського футбольного турніру Бразилія – Німеччина.

Стартує олімпійський футбольний турнір, який викликає велику увагу, хоча б через те, що в ньому бере участь збірна Німеччини з тренером Штефаном Кунцем, якого розглядають як одного з кандидатів на пост головного тренера збірної Росії. На мій погляд, це досить дивна історія, але до перспектив Німеччини це не має ніякого відношення.

Німеччина починає турнір з матчу проти Бразилії. Зрозуміло, що після історії 2014 року, коли Німеччина обіграла Бразилію з рахунком 7:1 на чемпіонаті світу, бразильці будуть намагатися мстити німцям на будь-якому рівні, на будь-якому турнірі й в будь-якому складі – Олімпіада не виняток. Бразилія великий фаворит у букмекерів, але мені це не зовсім зрозуміло. Мені здається, що збірна Німеччини, з позиції власної сили, з позиції власної гідності, може зіграти вдало в цьому матчі. Коефіцієнт на те, що вона не програє – 1,84.

Це стартовий матч на турнірі – важливо відчути командну гру, знайти її. Думаю, що бразильці, попри бажання помсти, не понесуться вперед.

Ординар: Програш
Олімпіада-2020
14:30/22 лип
Бразилія – Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі