Бразилія – Болівія. Прогноз і ставка Вадима Скічка

02:30, 15 чер 2019

У Бразилії розпочинається Копа Америка. Матч-відкриття за звичкою відбудеться за участі господарів турніру. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко припускає, що у першій грі турніру може статися розгром.

Востаннє Бразилія вигравала Копа Америка у далекому 2007 році. Не дивно, що вболівальники та преса вимагають від «Пентакампеонів» здобуття довгоочікуваного трофею. Тим паче, що турнір відбувається на полях Бразилії та ще й група у господарів турніру відверто прохідна: Болівія, Венесуела та Перу. «Селесо» без варіантів має посідати перше місце та водночас набувати впевненості у власних силах завдяки перемогам. Болівії вдома бразильці не поступалися ніколи та про це навіть не йдеться. Болівія сильна насамперед у себе вдома на високогір’ї. Гадаю, основне питання полягає в тому скільки ж Бразилія заб’є чи з якою форою переможе.

На мою думку, господарі мають з перших же хвилин піти вперед і довести свою перевагу не лише на папері, але й ділом. Навіть без травмованого Неймара «Селесао» має розпочати турнір переконливо. Востаннє, коли Бразилія приймала Болівію це був матч кваліфікації на ЧС і тоді «Селесао» вже у першому таймі відвантажили гостям чотири м’ячі та ще один додали по перерві. Дещо схоже може статися і зараз, адже Болівія найгірша виїзна команда останнього офіційного змагання на теренах Південної Америки – згаданої мною кваліфікації на чемпіонат світу.

Ординар: Програш
Кубок Америки
02:30/15 чер
Бразилія - Болівія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0