«Брайтон» – «Вотфорд»: прогноз і ставка Івана Громікова

19:30, 21 сер 2021
Прогнозом на матч англійської Прем’єр-ліги «Брайтон» – «Вотфорд» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Цей матч є складним для прогнозу, якщо обирати його фаворита. «Брайтон» та «Вотфорд» свої перші матчі виграли, але не справили однозначного враження. Головне те, що в обох немає залізного основного складу і напевно не можна сказати, хто вийде на поле в цій грі з перших хвилин.

Йде процес змін, і «Вотфорду» новачки в першій зустрічі дуже допомогли. На допомогу «Брайтону» прийшли більш звичні гравці, але хіба можна щось гарантувати команді Грема Поттера? «Брайтон» може багато часу проводити з м’ячем, «Вотфорд» Хіско може свідомо діяти другим номером, та результат такого протистояння вирішать епізоди.

Поставлю в цьому матчі на тотал менше (2.5). «Брайтон» минулого сезону досягав результатів частіше завдяки захисту, «Вотфорд» теж піде в цьому напрямку попри результативний перший матч. Також п’ять з шести останніх зустрічей між цими командами були «низовими». Взяти «тотал менше (2.5)» можна за 1,64.

Ординар: Виграш
АПЛ. 2-й тур
19:30/21 сер
«Брайтон» - «Вотфорд»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі