«Брайтон» – «Лідс»: прогноз і ставка. Гольовій перестрілці бути

17:00, 01 тра 2021
Один з найяскравіших матчів в турі пройде на «Амексі». Перейдемо безпосередньо до розбору.

По закінченню нинішньої першості, «Чайкам», разом з головним тренером Гремом Поттером, в терміновому порядку варто почати пошуки якогось шамана, щоб відвести порчу. А якщо серйозно, складається враження, що катастрофічній реалізації «Брайтона» в атаці немає кінця і краю.

В крайньому поєдинку з невмотивованим аутсайдером в особі «Шеффілда», ми знову побачили з боку «Чайок» безліч ударів, моментів, незарахований м’яч, а за підсумком на табло в графі забитих вкотре горів нуль. На виході маємо те, що серія «Брайтона» без забитих налічує вже як три матчі поспіль.

Проти колективу Б’єлси багато що має змінитися. По-перше, мотивація у господарів повинна бути на порядок вище, ніж у «Білих». По-друге, відкрита манера гри обох команд свою лепту внесе в результативність протистояння. По-третє, Поттер вже перегравав аргентинця в першому колі на «Елланд Роуд», а значить рецепт перемоги йому відомий.

Незважаючи на той факт, що «Лідс» весняну частину сезону проводить більш ніж успішно, терпівши невдачу востаннє ще на початку березня, в прийдешньому поєдинку шанси «Брайтона» розцінюються закономірно вище. Десь вже гостям можна й розслабитися та зіграти в своєму звичному атакуючому стилі. Обопільне взяття і загальний верх – ті варіанти, на які варто кинути погляд.

Ординар: Програш
АПЛ
17:00/1 тра
«Брайтон» - «Лідс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
АПЛ
17:00/1 тра
«Брайтон» - «Лідс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
347
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі