Ботік Ван Де Зандшульп — Борна Годжо: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

01:00, 03 сер 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк прогнозував матч турніру у Вашингтоні Ботік Ван Де Зандшульп — Борна Годжо.

Ботік Ван Де Зандшульп

Зандшульп всю кар’єру провів на челенджерах, поки минулого сезону не «вистрілив» на кількох ATP-турнірах. Після цього представник Нідерландів набрався впевненості і сьогодні дивує успіхами на високому рівні. Ботік поки не виграв жодного великого турніру, але він багато разів був у фінальних стадіях. На даний момент тенісист займає рекордний для себе 26-й рядок рейтингу. Замахнутися на щось велике буде непросто Зандшульпу, адже для цього потрібно покращувати результати і не програвати таким гравцям як Лежечка, Кукушкін, Фучович.

Зандшульп виділяється потужною подачею, плоскими і гарматними ударами в розіграшах, а також різноплановою грою на задній лінії. Ботік тяжіє до атакуючого тенісу, але він без проблем витримує затяжні обміни ударами та в’язку гру. Тому тенісист здатний добувати результати на всіх типах покриттів.

Борна Годжо

Наприкінці минулого року Годжо продемонстрував найвищий рівень тенісу на Кубку Девіса, де обігравав Сонего, Лайовича, Попиріна та нав’язав боротьбу Рубльову. За кілька місяців тенісист дебютував у топ-200. На даний момент важко уявити, чого очікується від Борни. Тенісист виступає в турі вкрай нестабільно, часто програє гравцям рівня топ-300-400 та робить це без боротьби. Цього сезону Годжо провів лише кілька успішних турнірів, решту часу програвав на ранніх стадіях.

Ключовий елемент у грі Годжо – подача. Завдяки першому м’ячу він домінує на своїх геймах. Коли справа доходить до прийому та розіграшів, то тут все плачевно складається для хорвата. Борна або зі скрипом перебиває м’яч, або невиправдано ризикує та багато помиляється. Саме тому він часто проводить затяжні поєдинки навіть із явними аутсайдерами. Годжо конкурентоспроможний лише на швидких кортах.

Розбір поєдинку

Ван Де Зандшульп тільки повертається на хард, де він виглядав не найкраще перед ґрунтовим відрізком. Годжо щотижня має ігрову практику на швидких кортах, на цьому турнірі пройшло кваліфікацію та перше коло. В арсеналі Борни забійна подача, за допомогою якої він триматиметься на своїх геймах. Тож не думаю, що тут буде розгром. Варто придивитися і до ставки, що Ван Де Зандшульп подасть більше (4,5) ейси. Це надто занижена цифра.

Ординар: Виграш
АТР. Вашингтон
01:00/3 сер
Ботік Ван Де Зандшульп — Борна Годжо
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
АТР. Вашингтон
01:00/3 сер
Ботік Ван Де Зандшульп — Борна Годжо
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
348
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі