«Бостон Селтікс» – «Денвер Наггетс». Прогноз Дмитра Донського

02:30/28 січ '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Бостон Селтікс» – «Денвер Наггетс» в регулярному чемпіонаті NBA. Зустріч пройде в ніч з середи на четвер у Бостоні. Наш експерт вважає, що «Кельти» розгромлять суперника зі штату Колорадо.

В останніх матчах досить непогано виглядає «Бостон Селтікс». Команда тріумфувала шість разів у попередніх восьми зустрічах, це свідчить про те, що тренер Бред Стівенс знайшов нарешті те ідеальне поєднання гравців, яке приносить успіх. Більше того, останні два поєдинки виграні з двозначної різницею. Нехай спочатку в суперниках була «Філадельфія» (112:92), але потім був розгромлений (116:91) «Вашингтон», котрий набрав ходи. Наступним суперником у «Кельтів» стане «Денвер Наггетс», який у цій першості знову намагається працювати в режимі переформатування складу. Однак, поки цей процес не дає значних результатів. До домашнього матчу «Бостон» підходить у повній готовності.

Водночас «Наггетс» можуть вийти на майданчик без Джаміра Нельсона. Знову місце в стартовому складі займе Еммануель Мудіай, котрий став самим переоціненим новачком останнього драфту. Він повернувся після травми, провівши останні вісім матчів, в яких шість разів виходив у стартовому складі. Не можна говорити про його значні здобутки, оскільки більш ніж за півгодини ігрового часу Мудіай набирав лише по 12.0 очки, кидаючи зі слабким відсотком з гри – 36.7. Окрім того, у нього на рахунку лише по 5.6 передачі, та й ще – 3.1 втрати. Все це натякає на те, що Мудіай стане помічником для «Бостона».

Центральна дуель цього поєдинку, безсумнівно, пройде між італійським легіонером «Наггетс» Даніло Галлінарі та форвардом «Селтікс» Дже Краудером, який цілком може зіпсувати гру найкращому снайперу «Денвера». Італієць в цьому сезоні набирає 19.2 очки. Крім того, дуже цікаво, як зіграє у «Бостона» Айзея Томас, котрий в останніх восьми матчах набирає в середньому по 23.1 очки, а також Келлі Олінік, у якого в останніх п’яти зустрічах 11 із 16 з дальньої дистанції. У майбутній дуелі «Бостон» просто зобов’язаний вигравати, причому з досить комфортною різницею, наприклад, варто взяти фору (-10.5) очки.

Ординар: Програш
«Бостон Селтікс» - «Денвер Наггетс»
28.01.2016 02:30 ЕЕТ
Регулярний чемпіонат NBA
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0