«Бостон» — «Міннесота»: прогноз і ставка. Захист відійде на другий план

02:30, 10 кві 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Бостон Селтікс» прийме «Міннесоту Тiмбервулвз».

«Бостон»

Поступово «кельти» намагаються повернути свою звичну гру. Однак треба визнати, що перемоги даються дуже важко. У минулій зустрічі лише на останніх секундах вдалося зломити «Нікс». Але в рамках серії з шости домашніх матчів команда Стівенса виграла всього половину. Всі ключові гравці здорові, лише Уокер пропускає як правило другі бек-ту-бек матчі, а також приблизно на тиждень вибув Еван Фурньє. Проте позиції «Селтікс» на Сході ще дуже хиткі, тому матчі проти аутсайдерів треба вигравати. Історично в цьому плані у «Бостона» все відмінно — 13 поспіль очних домашніх перемог і сім поспіль в цілому. З 2016 року «кельти» не поступаються «вовкам».

«Міннесота»

«Тiмбервулвз» розташовуються на останньому місці в лізі, вигравши всього 14 матчів. В останній зустрічі не вдалося дотиснути «Індіану», а в цілому серія виїзних поразок розтягнулася на п’ять матчів, але жодного разу «Міннесота» не поступалася з різницею більше, ніж 12 очок. До речі, нещодавно повернувся в гру Д’Анджело Рассел. Тепер «вовки» грають в бойовому складі. В цьому і криється небезпека. В атакуючому плані команда виглядає ударно, але є серйозні проблеми в обороні. У 14 з останніх 16 виїзних матчів «Міннесота» пропускала не менше 110 очок, а часто і більше 120 пунктів. У той же час за той же відрізок матчів тільки в чотири рази «вовки» набрали менше 110 очок.

Прогноз

Напрошується перемога «Бостона», але суперник зараз в такому складі, що може піднести сюрприз проти будь-якого суперника. Тим більше що пристойний коефіцієнт лише на перемогу «Селтікс» з великою форою. У цьому плані цікаво виглядає ставка на тотал більше 226,5 очка. В останніх 16 виїзних матчах «Міннесоти» такий тотал пробивався 13 разів. Так, в іграх «Бостона» така планка — це рідкість, але як тільки команда зустрічається з аутсайдером орієнтованим на атаку, то і такий тотал грає. Відзначимо, що в трьох з останніх чотирьох очних матчах команди набирали не менше 226 очок.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
02:30/10 кві
«Бостон» — «Міннесота»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі