«Бостон» – «Маямі»: прогноз і ставка. «Кельти» зроблять правильні висновки

02:00, 18 вер 2020
Флоридці продовжують творити дива на паркеті, роблячи черговий крок до омріяного фіналу НБА. У другому матчі очікуємо гідну відповідь від «Селтікс», рівно як і максимальної інтриги від фіналу східної конференції.

Величезну кількість єпітетів найвищого гатунку заслуговує на свою адресу Ерік Споельстра, як власне і всі гравці «Хіт» без винятку. Перед стартом регулярного чемпіонату хто б міг подумати про подібний розвиток подій, де середняк асоціації за підсумком перетвориться з гарбуза в попелюшку. Вмілий розподіл ролей, дисципліна, працьовитість, неймовірна жага до перемоги – все це сьогоднішнє «Маямі».

Стартова п’ятірка «Бостона» по своєму таланту перевершує своїх візаві з Флориди, але наявність двох факторів зумовило результат першого поєдинку – це якість рольових виконавців і фізична готовність. Виснажлива серія проти «Репторс» позначилася на кондиціях лідерів «Селтікс» у вчорашньому матчі в заключній чверті та овертаймі. Істотно бракує і травмованого Гордона Хейворда, який поки що тренується за індивідуальною програмою. Поява саме цього виконавця істотно розвантажить обов’язки стартерів команди та додасть необхідної глибини складу.

Перша гра дала «їжу» для роздумів. Наприклад, «Кельти» дозволяли опоненту здійснювати нехарактерно багато вільних кидків з-за дуги. Не пригадується, хто в останній раз показував 44.4% влучання з периметру проти щільної опіки підопічних Стівенса. Ті ж «Філадельфія» і «Торонто» в попередніх раундах відчули на собі повною мірою якість оборони з боку Тейтума, Брауна і компанії, які прогресують в даному ігровому компоненті з року в рік.

У регулярці, «Маямі» в очних зустрічах з «Бостоном» також показували скромні цифри на дальній дистанції – 12.6 влучень в середньому за гру при 32% реалізації. Коуч «Селтікс» роботу над помилками вміє проводити на тверду п’ятірку, знаходячи протидію сильним сторонам опонента. Так і цього разу його команда не повинна дозволити розгулятися супернику на периметрі, як в минулому матчі. У всякому разі, протягом усього сезону за ними не спостерігалося негативної тенденції з приводу ефективності захисту на дузі.

Тепер що до переможця в битві №2. Градус напруги зріс до небувалих висот і в кожному наступному поєдинку вирішувати все будуть дрібниці. Безсумнівно, на перший план встане дуель тренерів, кому з них з максимальною користю вдасться матеріалізувати тактичні напрацювання в саму гру. Після невдачі на старті серії, негайні контрзаходи повинні послідувати від Стівенса. Він тактично грамотно перебудовував гру в протистоянні з «Торонто» і зараз, при більш широкому спектрі можливостей в атаці, відновити паритет у запеклій схватці йому під силу.

Ординар: Програш
НБА
02:00/18 вер
«Бостон» – «Маямі»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
НБА
02:00/18 вер
«Бостон» – «Маямі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0