«Бостон» – «Голден Стейт»: прогноз і ставка | Сьомій грі бути?

04:00, 17 чер 2022
На порядку денному шоста гра фінальної серії, котра пройде у Массачусетсі на «ТД-Гарден» арені. Розв’язка вже близька і в конкретно взятому матчі ми розберемо вірогідність продовження інтриги в головному двобої асоціації цього сезону.

Після закінчення п’ятої гри, вперше у цій серії одна з команд виграла два матчі поспіль. «Селтікс» зробили ставку на оборону, але при цьому з реалізацією на іншому боці майданчика «кельти» мали відчутні проблеми. Власне, провали у першій та четвертій чвертях й вирішили долю тієї зустрічі. «Ворріорз» як ніколи близькі до того, аби повернути собі чемпіонські перстні ще з часів біг-тріо Дюрант-Каррі-Томпсон.

В свою чергу, у «Бостона» якось зовсім поник Ел Хорфорд. Досвідчений старожила був одним із тягників своєї команди в минулих раундах, але у фіналі діда як підмінили. Браун також не схожий сам на себе, а без цих двох конструкція «кельтів» руйнується. Поки що тільки Тейтум в одну особу намагається затягнути «Селтікс»… Коучу «кельтів» необхідно тактично перебудовувати ігрову концепцію, інакше Каррі та співтовариші зжеруть з потрохами «зелених» й у матчі під №6.

Вважаю, що представники Массачусетсу мають всі необхідні ресурси, аби максимально закрутити інтригу в серії і довести її до вирішальної сьомої зустрічі. Звичайно ж у господарів паркету повинен тримати марку лідер в особі Тейтума, адже по інший бік барикад Стеф Каррі намагатиметься реабілітуватися за 0 триочкових в минулому поєдинку. Так як Джейсон – єдиний стабільний гравець «Бостона», його й пропоную заграти на очки індивідуально, а також повірю в магію «ТД-Гарден» арени.

Ординар: Програш
НБА. Фінал
04:00/17 чер
«Бостон» – «Голден Стейт»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
НБА. Фінал
04:00/17 чер
«Бостон» – «Голден Стейт»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
412
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі