«Бостон» — «Філадельфія»: прогноз і ставка. Захист вийде на перший план

02:30, 07 кві 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Бостон Селтікс» прийме «Філадельфію 76».

«Бостон»

Вигравши останні два матчі, «Бостон» піднявся на 7-е місце Східної конференції. Команда успішно відіграла минулі два домашні матчі, причому була активна не тільки в нападі, набираючи не менше 116 очок, але і в захисті добротно провела гру з «Шарлотт», правда «Хорнетс» були без декількох ключових виконавців, а ось «Бостон» зараз може розраховувати на бойовий склад, плюс новобранець команди Еван Фурньє почав показувати свою ефективність зі стрільби iз-за дуги. В цілому «кельти» виграли чотири з останніх шести матчів, але в двох спарених зустрічах в Філадельфії, які відбулися в середині січня, «Селтікс» поступилися «76-м».

«Філадельфія»

«Сіксерс» не зуміли вистояти в останньому матчі перед «Мемфісом». До цього в активі «76-х» було дві перемоги. Гру проти «ведмедів» пропускав Ембіід, який лише нещодавно відновився після травми і довелося його поберегти в другій бек-ту-бек битві. Передбачається, що лідер «Сіксерс», який, до речі, в минулих двох очних матчах набрав 46 і 38 очок відповідно, зіграє і в цій битві з «Бостоном». Треба сказати, що команда Дока Ріверса дуже потужно грає на виїзді, програвши всього двічі в останніх 9 матчах, а капітуляція трапилася в матчах з грандами Заходу.

Прогноз

Букмекери виставляють на цей матч приблизно рівні коефіцієнти на перемогу. Дійсно, «Бостон» почав виходити з кризи і в рідних стінах за підтримки трибун, хоч і не повних, але цілком може перемагати будь-якого суперника. З іншого боку «76-е» з Ембіідом в складі також є вкрай небезпечними.

У цій грі краще розглянути тотал матчу менше 224 очка. У принциповій битві навряд чи команди зіграють на зустрічних курсах. Відзначимо, що середній тотал в домашніх матчах «Бостона» становить 221 очок, а у виїзних зустрічах «Філадельфії» — 212 пунктів. Крім того, запропонований тотал в гостьових матчах «76-х» пробивався лише тричі в останніх 10 матчах і тільки 1 раз за минулі шість ігор. Аналогічно запропонований тотал пробивався всього раз в останніх 6 домашніх матчах «Селтікс».

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
02:30/7 кві
«Бостон» — «Філадельфія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі