«Бостон» – «Детройт». Прогноз і ставка Максима Колісниченка

20:00, 15 лют 2020
Грає
Увечері 15 лютого «Бостон» зустрінеться з «Детройтом» у рамках регулярного сезону НХЛ. Своїми думками щодо цього протистояння ділиться український хокейний суддя міжнародної категорії та експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Колісниченко.

Серія між «Бостоном» і «Детройтом» сезону 19/20 триває, цього разу матч пройде у «ведмежій барлозі». Маю впевненість, що цього разу «Брюїнз» змінять негативну тенденцію (п’ять поразок поспіль в особистих зустрічах). З цього сезону «Червоні» ведуть в серії 2-0, останнє очне протистояння було 9 лютого в Детройті і закінчилося перемогою господарів 3-1. «Бостон» у середньому кидав по воротах суперників кожні півтори хвилини і перекидав суперників вдвічі (40 на 20), але забити зміг лише раз, на початку третього періоду. Вважаю, що результат зустрічі вирішила підніжка нападника «Ведмедів» Джейка Дебраска на 7 хвилині третього періоду. «Детройт» зміг скористатися шансом і реалізувати більшість – з передачі Тайлера Бертуцці та Ділана Ларкіна шайбу закинув Андреас Атанасіу. Після цього «Крила» пішли в глуху оборону і змогли не тільки вистояти, а й зусиллями все того ж Атанасіу закинути в порожні ворота на останній хвилині.

Вважаю, що третій матч серії має більше значення для команд не для набору очок і покращення ситуації в турнірній таблиці, а саме як мінісерія цього сезону – яку поки що найкраща команда ліги програє найгіршій з сухим рахунком 0-2.

Суперники «Бостона» на його льоду цього сезону змогли набрати очки лише в одинадцяти випадках з тридцяти однієї спроби. «Бостон» – найкраща домашня команда ліги, яка всього двічі закінчувала матчі в «ТД Гарден» без набраних очок.

Думаю, що фактор домашнього льоду допоможе «Бостону» здобути перемогу в основний час.

Ординар: Виграш
НХЛ
20:00/15 лют
«Бостон» – «Детройт»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0