Боснія і Герцеговина – Україна: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

21:45, 16 лис 2021
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на матч кваліфікації чемпіонату світу 2022 року Боснія і Герцеговина – Україна.

В ключовому матчі відбору до ЧС-2022, що пройде в Катарі, нашій команді треба тільки перемагати. Шкода, що в останньому турі групи D не все від нас залежить, і ми одним оком також будемо спостерігати за протистоянням Фінляндії та Франції, де нас влаштовуватиме будь-який результат окрім перемоги команди Маркку Канерви.

Боснійці провалилися в домашньому матчі проти Фінляндії. Я бачив далеко не всі поєдинки Боснії за всю її історію, але думаю, що цей матч в Зениці проти фінів був одним з найгірших. Боснія втратила будь-які шанси на друге місце. Відтак в завершальному матчі можуть не зіграти ключові футболісти цієї команди. Мова йде про Міралема П’янича та Едіна Джеко, який вже залікував пошкодження.

Збірна України зіграла внічию 1:1 з Болгарією в Одесі. Цей матч показав, що нашим хлопцям куди легше грати з двома центральними захисниками ніж з трьома, й нехай результату не вдалося досягнути команді Олександра Петракова, але сама гра вселяє оптимізм перед таким відповідальним матчем.

Якщо наші футболісти покажуть такий само рівень взаєморозуміння, самовіддачі, як в матчі проти Болгарії, то шансів у Боснії в останньому турі не буде. Відтак пропоную поставити на перемогу України з коефіцієнтом 1,85 від Favbet. Щасти Вам!

Ординар: Виграш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
21:45/16 лис
Боснія і Герцеговина – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
339
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі