Боснія і Герцеговина – Україна: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 16 лис 2021
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч кваліфікації чемпіонату світу – 2022 Боснія і Герцеговина – Україна.

Матч, у якому збірній Україні потрібна лише перемога. І бажано з різницею принаймні в два м’ячі, щоб в іншому поєдинку групи Фінляндія – Франція нас влаштовувала нічия. Враховуючи, наскільки все на тоненького у нас цього відбору, мені здається, що виграти команді Петракова вдасться, але з різницею в один м’яч. Нерви нас очікують і в цьому матчі. Вболіватимемо за потрібний результат в іншому поєдинку.

Склалося таке враження за останні дні (дуже багато футболу збірних подивився), що навіть ті команди, які не мають турнірної мотивації, все одно б’ються і грають дуже організовано. Помітно, що футболісти приїжджають до своїх національних команд з патріотичним настроєм битися за свою країну.

Переконаний, що навіть із не вмотивованою Боснією та Герцеговиною нам буде важко. Мій прогноз – перемога збірної України в один м’яч з коефіцієнтом 3,52.

Якщо сподобався прогноз, ставте лайк і підписуйтеся на Youtube-канал «Рейтингу Букмекерів». Дякую за увагу!

Ординар: Програш
ЧС-2022. Кваліфікація
21:45/16 лис
Боснія і Герцеговина - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Покращені коефіцієнти
0% маржа від БК Marathonbet
Маржа у ставках на спорт (також називається комісією) – це прибуток, який букмекер отримує з певного маркету. 0% маржа* означає, що букмекер не утримує комісію на відповідних маркетах і пропонує клієнтам вигідніші коефіцієнти.
45
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі