Боснія і Герцеговина – Фінляндія: прогноз і ставка Вадима Скічка

16:00, 13 лис 2021
Ситуація у групі D настільки закручена, що там до останніх турів на найвищі місця претендують одразу чотири команди. Найімовірніше першою буде Франція. А от за друге місце боротьба має бути запеклою. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко не може обрати сильнішого у протистоянні наразі третьої та четвертої команд у групі.

У березні між Фінляндією та Боснією і Герцеговиною сталася шалена перестрілка, яка закінчилася 2:2, хоча у першому таймі голів не було взагалі. Гіпотетично листопадова зустріч може повторити той сценарій. Обидві команди дуже вмотивовані та розуміють, що від результату гри залежать їхні шанси на потрапляння на чемпіонат світу. Усі найсильніші гравці у зборі – важко віддати комусь перевагу. До речі, для збірної України нічийний результат цього матчу буде чи не найкращим результатом. А хіба може нічия у такому матчі бути нульовою?

Боснія і Герцеговина два роки не виграє офіційних матчів вдома. Цікаво, що тоді, у 2019, «Дракони» обіграли саме Фінляндію. Ще й зробили це стильно – 4:1. Але на Євро-2020 все одно кваліфікувалися фіни, а БіГ фінішувала четвертою у групі. Як на мене, гру у Зениці можна назвати навіть історичною, бо Фінляндія взагалі ніколи не грала на ЧС, а для Боснії і Герцеговини найяскравішою сторінкою у історії збірної залишається участь на ЧС-2014. Після того – жодного великого турніру. Уявляєте, як цим командам кортить зберегти та навіть поліпшити свої шанси на поїздку на Мундіаль? В такому випадку «сухий» матч буде геть алогічним.

Ординар: Виграш
Кваліфікація на ЧС-2022
16:00/13 лис
Боснія і Герцеговина - Фінляндія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
336
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі