«Боруссія» Менхенгладбах – «Янг Бойз». Прогноз Олексія Андронова

21:45/24 сер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Боруссія» Менхенгладбах – «Янг Бойз» в раунді плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів 2016/2017. Це гра-відповідь команд на цій стадії турніру. Гра відбудеться в середу ввечері на стадіоні «Боруссія Парк» в Менхенгладбасі. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі «Боруссія» з Менхенгладбаха знову розправитися зі швейцарським клубом.

Матч-відповідь останнього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. В принципі, розклад сил в цій парі гранично ясний і зрозумілий. Всі розуміють, що «Боруссія» набагато сильніша, та й в непоганій формі вона знаходиться. Цього разу кваліфікація в Лігу чемпіонів не повинна стати проблемою, хоча один раз на цій стадії гладбахці вже зупинялися. Я думаю, що вдома «Боруссія» зіграє впевнено. Всі припускають результативний матч. І коефіцієнти на те, що буде дуже багато забитих м’ячів, низькі. Вони не дозволяють подібними ставками балуватися.

А ось перемога «Боруссії» з європейською форою (-1) – варіант дуже навіть непоганий. Не думаю, що «Янг Бойз» зможе встояти в Менхенгладбасі. Він уже зробив сенсацію, вибивши «Шахтар». Зараз йому вже не до снаги щось змінити в парі з «Боруссією». Вона впевнено візьме і другий матч. Отже, перемога «Боруссії» в 2 м’ячі або більше.

Ординар: Виграш
«Боруссія» Менхенгладбах - «Янг Бойз»
24.08.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів 2016/2017. Плей-офф кваліфікації. Матч-відповідь
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0