«Боруссія» Менхенгладбах – «Штутгарт». Прогноз Олексія Андронова

21:45/25 жов '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Боруссія» Менхенгладбах – «Штутгарт» в 1/16 фіналу Кубка Німеччини сезону 2016/2017. Гра відбудеться у вівторок ввечері на стадіоні «Боруссія-Парк» в Менхенгладбасі. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі представник Бундесліги здобуде впевнену перемогу.

Матч Кубка Німеччини, а це означає, що клуби з нижчих ліг із задоволенням готові «покусати» представників Бундесліги. Але мені здається, що це все-таки не той випадок. «Штутгарт» на старті сезону у 2-й Бундеслізі виглядав невиразно. Таке відчуття, що «Шваби» не зрозуміли, що вже вилетіли з 1-ї Бундесліги. Думаю, що в нинішній ситуації Кубок Німеччини – зайвий турнір для «Штутгарта». Звичайно, не буде такого, що вони просто вийдуть зливати. Але надмірно обтяжувати себе «Штутгарт» теж не буде.

Адже йому в першу чергу дуже важливо повернутися в Бундеслігу. Гладбахці, навпаки, в хорошому стані. Забиває команда поменше, ніж у минулому сезоні, але в майбутньому матчі може і розійтися, пристойно зіграти попереду. Обираю ставку – «перемога «Боруссії» Менхенгладбах з європейським гандикапом (-1)».

Ординар: Виграш
«Боруссія» Менхенгладбах - «Штутгарт»
25.10.2016 21:45 ЕЕТ
Кубок Німеччини 2016/2017. 1/16 фіналу
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0