«Боруссія» Дортмунд – «Шальке». Прогноз і ставка Вадима Скічка

16:30, 27 кві 2019

Найбільш принципове та вогняне дербі усієї Німеччини. Поєдинок, від якого безпосередньо залежить доля чемпіонства з одного боку, а з іншого питання виживання. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко у передчутті драми.

Здається, у цій грі усе очевидно. Дортмунд відвертий фаворит, а «Шальке» мріятиме аби тільки не отримати як від «Хоффенхайма» минулого туру. Але не все так просто, тому це і дербі. Я переконаний, що Губ Стевенс, який свого часу неодноразово перемагав у Рурському дербі саме на чолі «Шальке», напередодні гри з одвічним суперником наголошує на важливості саме цього конкретного матчу незалежно від турнірного розташування. «Шальке» наразі у багатьох ігрових аспектах поступається «Чорно-жовтим», але у бажанні, у зарядженості, у непоступливості «Кнаппен» можуть і продемонструвати господарям приклад. Такий шанс позбавити сусідів мрій про чемпіонство! Якщо не можеш взяти одними якостями – спробуй іншими. «Шальке» фактично нема чого втрачати і у таких ситуаціях загнаний звір буває ще більш небезпечним.

«Шальке» абсолютно найгрубіша команда Бундесліги. У гельзенкірхенців 63 жовті та 5 червоних карток. «Кнаппен» справді багато фолять і за це отримують попередження. Зокрема у «Шальке» один із найвищих показників у Бундеслізі за жовтими картками отриманими за неспортивну поведінку. Про «Боруссію» такого не скажеш, але я сподіваюся побачити гостей каталізатором пристрастей, а відтак і попереджень. Знову ж таки, умовні провокації ніхто не скасовував. На Рурському дербі працює Фелікс Цваєр, дуже досвідчений рефері з середнім показником 3,43 ЖК за гру. Це небагато, однак я відштовхувався б не від його цифр, а від статусу дербі. У дечому навіть вирішального. У першому колі, до речі, Даніель Зіберт, який ще менше за Цваєра «нагороджує» гравців картками, продемонстрував аж 7 попереджень. У суботу градус протистояння має бути ще вище. Марафон: ТБ 5 жовтих карток 2,13

Ординар: Виграш
Бундесліга, 31-й тур
16:30/27 кві
«Боруссія» Дортмунд - «Шальке»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0