«Боруссія» Дортмунд – «Реал Мадрид». Прогноз Олексія Андронова

21:45/27 вер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Боруссія» Дортмунд – «Реал Мадрид» у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2016/2017. Гра відбудеться у вівторок ввечері на стадіоні «Сігнал Ідуна Парк» в Дортмунді. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі господарі поля зможуть забити мінімум два м’ячі.

У «Боруссії» дуже цікава історія взаємин з мадридським «Реалом»: на своєму полі завжди все дуже непогано складається. Але ставити на перемогу «Боруссії» я б не став, все-таки дуже сира команда у Тухеля, багато змін відбулося, є травми. Але думаю, що Дортмунд, звичайно ж, не буде відходити назад, це не його стиль, і все це не має жодної перспективи проти мадридського «Реала».

«Боруссія» постарається зіграти активно в атаці, у неї все є для того, щоб забивати м’ячі. «Реал» грає не дуже здорово в останніх матчах, постійно пропускає. Тому я все-таки відштовхнуся від успішної гри «Боруссії» в атаці. Пропоную ставку – «індивідуальний тотал «Боруссії» Дортмунд більше 1,5 м’яча». Коефіцієнт – 1,8.

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів 2016/2017. Груповий етап. 2 тур
21:45/27 вер
«Боруссія» Дортмунд - «Реал Мадрид»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0