«Боруссія» Дортмунд – «Майнц». Прогноз Олексія Андронова

16:30/27 сер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Боруссія» Дортмунд – «Майнц» в першому турі німецької Бундесліги 2016/2017. Це стартова зустріч для команд в новому сезоні. Гра відбудеться в суботу вдень на стадіоні «Сігнал Ідуна Парк» в Дортмунді. Наш експерт припускає, що в майбутній зустрічі команда Томаса Тухеля переможе з запасом.

Я думаю, що п’ятничний феєрверк у виконанні «Баварії» повинен надихнути і Дортмунд, не те щоб на якісь подвиги, але на хороший футбол. «Боруссія» в статусі одного з фаворитів підходить до старту чемпіонату. І перемога над «Майнцем» навряд чи може бути названа подвигом, якщо вона навіть трапиться. Але «Боруссія» має відразу ж показати своє місце в сьогоднішній ієрархії. Вона повинна показати, що не слабкіша за «Баварію». Вона повинна показати, що не готова програвати чемпіонат так, як це було за часів Гвардіоли.

У зв’язку з цим я б спробував взяти перемогу дортмундської «Боруссії» з європейською форою (-1), тобто (-1,5). Це хороша ставка за 1,80, адже «Боруссія» вже в матчі за Суперкубок показала, що вона знаходиться в хорошому стані. Тоді не вдалося здобути результат, але «Майнц» суперник слабший. Це не «Баварія».

Ординар: Програш
«Боруссія» Дортмунд - «Майнц»
27.08.2016 16:30 ЕЕТ
Чемпіонат Німеччини 2016/2017. Бундесліга. 1 тур
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0