«Боруссія» Дортмунд – «Хольштайн Кіль»: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:30, 01 тра 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на півфінальний матч Кубку Німеччини «Боруссія» Дортмунд – «Хольштайн Кіль».

Мені здається, в останні роки «Боруссія» Дортмунд не розпещена якимись досягненнями, титулами. Футболісти прекрасно розуміють близькість титулу зараз, розуміють, що такого суперника треба обігравати. Думаю, давно «Боруссія» готується до цієї гри, вивчивши досвід «Баварії», яка якраз вилетіла від «Кіля».

Попри те, що людей на стадіоні не буде, перевага свого поля буде присутня. Думаю, «Боруссія» повинна максимально викластись у цьому матчі, а не намагатися дотиснути суперника. Потрібно з перших хвилин показувати, хто на полі господар, хто сильніший й кому потрібніше перемога.

Пропоную ставку – «Боруссія» виграє обидва тайми» за 2,15. На 7 з 10 оцінюю свою впевненість в цьому варіанті. Ставка хороша. Якщо «Боруссія» серйозно займатиметься справою, варіант повинен пройти.

Ординар: Програш
Кубок Німеччини. 1/2 фіналу
21:30/1 тра
«Боруссія» Дортмунд – «Хольштайн Кіль»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
53
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі