«Боруссія» Дортмунд – «Герта». Прогноз Олексія Андронова

21:30/14 жов '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Боруссія» Дортмунд – «Герта» в сьомому турі німецької Бундесліги сезону 2016/2017. Гра відбудеться в п’ятницю ввечері на стадіоні «Сігнал Ідуна Парк» в Дортмунді. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі не буде забито більше трьох м’ячів.

Напевно, всі бачили список травмованих гравців «Боруссії», який тільки збільшився після матчів збірних. Взагалі вже можна цілу команду з цього списку скласти. «Герта» – клуб, який любить і вміє грати в закритий футбол на полі суперника. Пал Дардаї робить ставку на працездатність і надійність своєї схеми. І, звичайно, «Боруссія» – фаворит, навіть незважаючи на травми. Але я не думаю, що матч перетвориться в гольову феєрію.

Для «Герти» взагалі буде добре, якщо вона зуміє забити, хоча Дортмунд не відрізняється надійною грою в обороні. Думаю, «Герта» більше буде сидіти досить щільно ззаду і дивитися, що придумає «Боруссія» без кількох гравців стартового складу. Так що вибираю на цей матч ставку – «тотал менше 3,5 м’ячів».

Ординар: Виграш
Бундесліга 2016/2017. 7 тур
21:30/14 жов
«Боруссія» Дортмунд - «Герта»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0