«Боруссія» Дортмунд – «Баварія»: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:30, 17 сер 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч за Суперкубок Німеччини «Боруссія» Дортмунд – «Баварія».

На порядку денному Суперкубок Німеччини. Як багато хто вважає, матч досить «виставковий», серйозно його не сприймають. Хоча, коли, на мій погляд, «Боруссія» та «Баварія» зустрічаються між собою, й коли обидві команди змінили тренерів, то тут ніякої «виставковості» не буде.

Для Дортмунда дуже важливо показати себе реальним конкурентом «Баварії», показати себе командою, яка реально може з нею боротися. Для Нагельсманна після невдалого першого матчу в чемпіонаті Німеччини, невиграш у другій поспіль зустрічі буде не те щоб катастрофою, але деякою неприємною подією.

По-перше, мені здається, що тут варто чекати великої кількості забитих м’ячів. Все-таки, Суперкубок – це не офіційний трофей, і команди не гратимуть його, як звичайний фінал.

По-друге, я бачу хороші шанси у «Боруссії», виходячи з букмекерських коефіцієнтів. Ставка на те, що «Боруссія» не програє в основний час з коефіцієнтом 1,67, бачиться абсолютно оптимальною.

Мені здається, що «Боруссія» може й виграти в основний час, не те щоб програти. Тому ось так от і треба діяти. Впевненість 8 з 10, напевно.

Ординар: Програш
Суперкубок Німеччини
21:30/17 сер
«Боруссія» Дортмунд – «Баварія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі