«Борнмут» – «Ліверпуль». Прогноз Івана Громікова

15:30/04 гру '16

Прогнозом на матч Прем’єр-ліги між «Борнмутом» та «Ліверпулем» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

«Бернлі» цього сезону подав приклад того, як можна протидіяти «Ліверпулю» та навіть перемагати команду Юргена Клоппа. Втім, той успіх «Бордових» був винятковим, і повторити його вкрай складно. Більш того, «Борнмут» не відноситься до тих команд, що звикли подовгу грати без мˋяча навіть у матчах з великими суперниками. Хтось скаже, що це біда, тому що підопічні Едді Хау нерідко підставляються таким чином проти більш майстерних суперників.

З «МЮ» «Вишні» програли 1:3, 0:4 вони поступилися після цього «Сіті», минулого тижня зіграли у відкриту проти «Арсенала» та програли 1:3. З «Ліверпулем» діяти так дуже ризиковано, але матч у Лондоні минулої неділі показав, що відступати від цієї сміливості Хау не планує. Тому абсолютно логічно очікувати приблизно того ж сценарію у матчі на «Дін Корт» цього разу. «Борнмут» знайде діри у захисті «Ліверпуля», але при цьому відкриє гостям простір для реалізації їхнього шаленого атакувального потенціалу.

Ставка «перемога «Ліверпуля» та обидві команди забˋють» за 3.25 — розумний вибір.

Ординар: Програш
«Борнмут» - «Ліверпуль»
04.12.2016 15:30 ЕЕТ
АПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувало 4 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
100% гравців вважають
що ця ставка виграє!
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0