«Болонья» – «Лаціо»: прогноз і ставка Юрія Шевченка

13:30, 03 жов 2021
Прогнозом на матч Серії А «Болонья» – «Лаціо» ділиться Юрій Шевченко, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», автор телеграм-каналу «ДжанлукаЛападула» і ведучий подкасту «Діти Папи Карло» про італійський футбол.

«Лаціо» продемонстрував, що може реагувати на проблеми. Після двох очок за чотири матчі римляни здобули дві перемоги: 3:2 з «Ромою», 2:0 з «Локомотивом». Мауріціо Саррі постійно зазначає, що до ідеалу ще далеко, але процес йде, і йому подобається те, що він бачить.

Сініша Михайлович у зовсім іншому настрої. Від «Болоньї» постійно ждуть прогресу, але команда залишається на тому самому місці. Зараз вона йде 11-ю – ніби непогано, але у трьох останніх матчах «россоблу» пропустили 12 голів. У них одне очко за три тури – пішли розмови, що Михайлович у небезпеці.

«Болонья» пропускає багато, сила «Лаціо» в атаці. З іншого боку, «Болоньї» дуже потрібні очки. Тож Михайлович може зіграти сміливо, а це, своєю чергою, може призвести до поганих наслідків для його команди. Пропоную ставити на тотал більше 2.5.

Виграй фрібети на 10 тисяч гривень за успішну ставку на матч «Динамо» – «Шахтар»

Ординар: Виграш
Серія А. 7-й тур
13:30/3 жов
«Болонья» - «Лаціо»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
229
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі