Болівія – Панама: прогноз і ставка Роберто Моралеса

04:00, 02 лип 2024
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч групового етапу Кубка Америки 2024 Болівія – Панама.

Не буде перебільшенням стверджувати, що збірна Панами нині переживає свої найкращі часи. «Лос Каналерос» ніколи не були крутою силою навіть у регіоні Центральної та Північної Америки – США, Мексика, Коста Ріка, Гондурас та інші завжди мали більше авторитету. Як Ямайка і Гаїті ці хлопці одного разу безславно побували на чемпіонаті світу. Проте саме зараз Панама має певні локальні досягнення. Минулого року вона дійшла до фіналу чемпіонату КОНКАКАФ (Золотий кубок), що трапилося з нею тільки втретє в історії. Також двічі поспіль (2023, 2024) панамці посіли четверте місце у Лзі Націй КОНКАКАФ. Це все результати роботи іспано-данського тренера Томаса Крістіансена, котрий як футболіст повною мірою не реалізував свій талант, хоча й мав два матчі та один гол за Іспанію, а став цікавим наставником. Проактивна гра і вміла зміна ритму вже виокремлюють команду. Перемога над США зараз дає їй прекрасну позицію для здобуття другого місця. Тим паче суперник просто зручний.

Нинішня Болівія має слабенький склад, але, це найголовніше, вона ще й слабко виглядає у командній взаємодії. Місцева федерація стала прилистком кофліктів, а також має дуже обмежений бюджет. Після 0:2 від США та 0:5 від Уругваю вже все втрачено. Тому в раптове пробудження горян я не вірю.

На Копа Амеріка ці команди зустрілися тільки одного разу, адже Панама й грала там до нині лише раз. Це було 2016-го року теж у США і тоді «Лос Каналерос» взяли гору з рахунком 2:1.

Ставка – перемога Панами і тотал менший за 3,5.

Ординар: Програш
Кубок Америки 2024. Група С. 3-й тур
04:00/2 лип
Болівія – Панама
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі